Jazyk/Nyelv 

Spravodajstvo

Prednáška o zápale pľúc a dôležitosti očkovania
 Publikované: 28.11.2023 
Dňa 22. novembra sa v rámci periodického vzdelávania prijímateľov sociálnej služby konala prednáška zdravotnej sestry Bc. Alžbety Cerovskej na tému: Zápal pľúc a dôležitosť očkovania v zaradení sociálnych služieb.
Tvorivé dielne s hlinou
 Publikované: 27.11.2023 
Občianke združenie Annogallery realizuje projektové aktivity po celom Slovensku už mnoho rokov. Do svojej umeleckej tvorby s láskou a trpezlivosťou zasvätili aj nás.
Deň seniorov - Nová Bašta
 Publikované: 2.11.2023 
Starí ľudia sú pamäťou a múdrosťou, vďaka ktorej si mladšie generácie môžu uvedomiť, že sú súčasťou dejín. Aj my sme si v tento deň pripravili pre našich prijímateľov sociálnych služieb posedenie.
Deň seniorov
 Publikované: 20.10.2023 
Október je v našich mysliach pevne spojený s úctou k starším oficiálne ale aj symbolicky, keďže je to jesenný mesiac a aj ľudský život sa obrazne delí na ročné obdobia a naši obyvatelia prežívajú už prevažne jeseň svojho
Jesenná výzdoba
 Publikované: 6.10.2023 
Niet krajšieho ročného obdobia ako je jeseň. Príroda a záhrady, o ktoré sme sa po celý rok usilovne starali, nám vydá svoje bohatstvo.
Aby zabúdanie nebolelo...
 Publikované: 3.10.2023 
Starnutie je prirodzený biologický proces nás živých tvorov. A ako sa mení (starne) naše telo, tak starne aj náš mozog. Vo vyššom veku je zabúdanie pre nás úplne normálne, stáva sa súčasťou každodenného života.
Výlet do pútnického miesta Galamba
 Publikované: 24.8.2023 
V rámci letných aktivít sme sa v júli vybrali do pútnického miesto Galamba. Išli sme tam za účelom pomodliť sa a oddýchnuť si v príjemnom lesnom prostredí.
Naša sobotská domovácka opekačka
 Publikované: 17.8.2023 
Rok čo rok opakujeme tradičnú obľúbenú opekačku aj v našom zariadení v Rimavskej Sobote.
Posedenie s jubilantmi
 Publikované: 28.7.2023 
Vo štvrtok 27. júla sme sa zišli v našej spoločenskej miestnosti, aby sme si pripomenuli sviatky našich obyvateľov v mesiacoch jún a júl.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in/home/qa011600/www_root/web/ddadssrs/1/ax_core/views/article_detail_view.phpon line29

Najnovšie