Jazyk/Nyelv 

Spravodajstvo

Prednáška
 Publikované: 24.5.2023 
Dňa 9.mája 2023 sme pokračovali v sérií prednášok o chorobách v seniorskom veku. Tému „Spolužitie s človekom s Alzheimerovou chorobou“ prezentovala Lenka Klímová (zdrav. sestra). Cieľom je edukácia našich prijímateľov s
JUBILANTI
 Publikované: 5.5.2023 
Oslava Jubilantov je dlhé roky zaužívaná aktivita v našom zariadení. Každomesačne si pripomíname životné jubileá našich prijímateľov oslavou s koláčikom, dobrou hudbou, spevom a tancom.
Hygiena rúk
 Publikované: 2.3.2023 
Dňa 1.3.2023 sa konala prednáška pre klientov DD a DSS Rimavská Sobota s názvom „ Hygiena rúk“
Fašiangový maškarný ples
 Publikované: 15.2.2023 
Medzi tradičné podujatia zariadenia v Novej Bašte, počas fašiangového obdobia, patrí už mnoho rokov aj maškarný ples. Jeho dlhoročná tradícia sa odzrkadľuje najmä v krásnych maskách, ktoré pripravujú a vymýšľajú sami zam
Vzdelávanie prijímateľov sociálnych služieb v oblasti zdravia a výživy
 Publikované: 27.1.2023 
V januári sme odštartovali sériu vzdelávacích aktivít zameraných na zdravie našich prijímateľov.
Maškrtíme...
 Publikované: 24.1.2023 
Lásku môžeme prejavovať rôznymi spôsobmi a aj forma kam sa pretaví láska je rôzna. My sme dnes s láskou tvorili sladučné orechové úliky.
Vianoce a Vianočný zázrak
 Publikované: 29.12.2022 
Najkrajšie sviatky roka sme spoločne slávili pod vianočným stromčekom ozdobeným krásnymi háčkovanými ozdobami, ktoré uháčkovali šikovné ruky našich prijímateliek a najzručnejšia kolegyňa Vierka Molnárová.
Kde sa vzal, tu sa vzal, Mikuláš medzi nami stál
 Publikované: 8.12.2022 
Medzi obľúbené sviatky v zariadení patrí sviatok svätého Mikuláša. Skôr než príde, vytvoríme v zariadení sviatočnú atmosféru vianočnou výzdobou, na ktorej sa podieľa väčšina zamestnancov.
Mikuláš
 Publikované: 8.12.2022 
S Vianočným predstavením nás prišli potešiť práve na Mikuláša talentovaní žiaci Evanjelickej základnej školy Zlatice Oravcovej, ktorí si pripravili pre nás pútavé divadielko.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in/home/qa011600/www_root/web/ddadssrs/1/ax_core/views/article_detail_view.phpon line29

Najnovšie